Názor na dění ve vašem městě, zprávy z vašeho regionu, pozvánku na vaší akci...
Psát do Domácích novin může úplně každý

Náchodští florbalisté v utkání s Havířovem utrpěli debakl

18.10.2018
V neděli 14. 10. vyjeli Rytíři posíleni o pardubické Savického s Černým k utkání 8. kola první ligy mužů až do vzdáleného Havířova. Po více než čtyřhodinové cestě však nevyšlo téměř nic. Další hořká prohra, tentokrát 3:12.

V úvodu utkání dominoval Náchod. Už od první sekundy zápasu bylo možné vidět, jak chce Náchod utkání vyhrát. Bohužel však neproměnil své tři šance, a pak už přišla na scénu kanonáda v podání Slovanu, který první třetinu rozstřílel Náchod 6:1. Trenér Náchoda, Třešňák, měl tak o přestávce se svými hráči hodně práce.

Druhá třetina měla stejný scénář jako v minulém utkáni s Kladnem. Po první třetině 1:6 z pohledu Náchodských, druhá třetina pak vyrovnaná partie. Po gólech Savického s Burešem to vypadalo na obrat, když byl Slovan všude později. Dokázal se však vzchopit a do konce třetiny si vytvořil opět pětigólové vedení. Po druhé části se tedy šlo do šaten za stavu 8:3 a před náchodskými florbalisty stál opět velký úkol.

Plán se rozsypal po sérii vyloučení Náchoda, po kterých už nezvládl zmobilizovat své síly a pouze inkasoval branku za brankou. Poslední třetina skončila 4:0 pro domácí, celé utkání poté 12:3. Za dva týdny však může přijít zlepšení havířovské reputace, kdy Náchod vyzve místní Exelsior. Odvezou si pro tentokrát muži z Havířova vysněné tři body? Sledujte nás a vše se včas dozvíte. Ještě předtím však Rytíři přivítají doma Litvínov a určitě budou potřebovat vaši podporu!

TJ SLOVAN HAVÍŘOV - FLORBAL PRIMÁTOR NÁCHOD   12:3 (6:1, 2:2, 4:0)

Branky Náchoda: 2x Savický, Bureš. Střely na branku: 41:26. Vyloučení: 2:6. Využití: 5:1. Počet diváků: 88. Hráč utkání: Jan Savický.