Názor na dění ve vašem městě, zprávy z vašeho regionu, pozvánku na vaší akci...
Psát do Domácích novin může úplně každý

Broumovští fotbalisté v Kobylici vyhráli

30.08.2018
Na půdě poslední Kobylice byli fotbalisté Broumova jasným favoritem. A svou roli zvládli. Ke třem bodům je nasměroval už první poločas, ve kterém dali hosté tři branky.

A na tu první nečekali dlouho. Běžela teprve čtvrtá minuta, když otevřel skóre utkání Kotyza – 0:1. O čtyři minuty později se navíc domácí provinili ve svém vápně proti fotbalovým zákonům, a to potrestal gólem z penalty M. Gago. Pak se sice hosté trochu odmlčeli, ale ve 23. minutě se zase gólově připomněli, jmenovitě Schubertem – 0:3.

Začátek druhé půle pak v podstatě určil konečný výsledek. Nejprve ve 48. minutě upravoval už na čtyřbrankový náskok pro hosty Kotyza a prakticky hned po rozehrání korigoval na konečných 1:4 domácí Hamák.

FC Spartak Kobylice - Slovan Broumov  1:4